נהיגה בטוחה עם נעלי עקב: מדריך לנשים שלא מוותרות על הסטייל

נעלי עקב

כאישה עצמאית שלא מוותרת על נעלי העקב, לא פעם את בוודאי נתקלת באתגר בכל הקשור לנהיגה בטוחה. כדי לסייע לך, להלן מספר טיפים בהם תוכלו להיעזר לצורך נהיגה בטוחה – מבלי להפחית בסטייל.

נהיגה בטוחה עם נעלי עקב – לא משימה קשה בעבור אישה חזקה (וסטייליסטית)

בהיותך אישה שאוהבת תמיד להרגיש טוב עם עצמה, אין ספק כי נעלי עקב מהוות חלק בלתי נפרד מהסטייל שלך. נעלי עקב הן פריט אופנתי ומבוקש במיוחד, ולכן לא נתפלא אם נמצא אצלך בארון לא מעט זוגות. אולם, מעבר להיבט האופנתי צריך להתייחס גם להיבט הבטיחותי, ובייחוד כאשר מדובר בנהיגה. כדי שתוכלי לנהוג בצורה בטוחה, להלן מספר טיפים של מורי נהיגה כמו גם נשים עם ותק ארוך על הכביש, לצורך נהיגה עם סטייל:

התאמה מדויקת של הנעליים למבנה הרגל

נעלי העקב שלך צריכות להתלבש בצורה מושלמת על מבנה העקב, כאשר מומלץ להשאיר רווח של חצי סנטימטר לאצבעות. שימי לב כי ככל שהנעליים יושבות בצורה יציבה יותר, כך תוכלי לנהוג בצורה בטוחה ועם שימת דגש על לחיצה על הדוושות באופן שבו כף הרגל עצמה נוגעת ולא העקב עצמו.

נוחות היא שם המשחק

אם את נוהגת לנעול נעלי עקב גבוהות במיוחד, חשוב לשים את הדגש על הצד של הנוחות כך שהנעליים לא ילחצו עלייך כמו גם יקשו עלייך במידה ותידרשי לעצור בפתאומיות. עדיף לבצע רכישה של נעל עקב איכותית שמחזיקה מעמד זמן רב, כמו גם כזו שהיא בעלת אלסטיות מבחינת חומר הגלם.

תרגול במגרש פתוח

אם זו פעם ראשונה שאת נוהגת עם נעלי עקב, מומלץ קודם כל לתרגל את הנסיעה שלך באמצעות תרגול במגרש חנייה. באמצעות תרגול תוכלי לשכלל את יכולות הנהיגה שלך כמו גם לבחון כיצד הנעל משפיעה על צורת הנהיגה, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלי להיות מוכנה לכל תרחיש.

איכות היא לא מילה גסה

עדיף להשקיע כסף בנעל עקב איכותית מאשר נעל עקב אשר עלולה להישבר או להינזק לאחר זמן קצר. בזמן נסיעה, כל פגיעה ולו הקטנה ביותר במבנה של הנעל עלולה להוביל לאובדן שליטה ולכן הקפידי לבצע רכישה של נעלי עקב דרך חנות מקצועית המתמחה באספקה של נעלי עקב איכותיות שמחזיקות מעמד למשך זמן רב.

התאמה לתוואי השטח

אם את יוצאת לטיול אתגרי, מומלץ שלא לקחת איתך את נעלי העקב בשל הסיכון הכרוך בכך. עדיף להשאיר בתוך האוטו זוג נעליים שטוחות ואופנתיות, כך שתוכלי להיות ערוכה לכל תרחיש – ומיד לאחר מכן להחליף לנעלי העקב.

 

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לך תוכלי לנהוג בבטחה ולשמור על הסטייל, כל זאת במספר צעדים פשוטים ליישום.

נגישות