אנרגיה ירוקה לטובת תחבורה: כלי תחבורה ידידותיים לסביבה

בעוד שהנושא האקולוגי בוער בקרבנו, תמיד יהיה כדאי לחשוב עם עצמכם: מה אתם יכולים לעשות בכדי להיות ידידותיים יותר לסביבה? אם כך, בואו נדבר על אמצעי תחבורה VS כלי תחבורה אקולוגיים, שנחשבים ידידותיים לסביבה. הנה מידע מוטורי בחלקו, אבל מתבסס על עניינים אקולוגיים:

זוכרים את הסרט "חזרה לעתיד", שהראה לנו סקייטבורד מעופף? אז כזה עדיין אין לנו (אגב, הטכנולוגיה כבר קיימת, פשוט לא זמינה בשוק החופשי), אבל יש כיום אחלה פתרונות תחבורה שהם גם נחשבים מגניבים וגם ידידותיים לסביבה. אבל רגע לפני שצוללים לתוך דגמים של אמצעי תחבורה מגניבים ב-2020, חשוב להקדיש מספר רגעים לטובת העניין והנושא האקולוגי. האם אתם מודעים לנזק הרב הנגרם על ידי שימוש במכוניות, באוטובוסים, במוניות שירות וכדומה?

קצת על הנושא האקולוגי ואמצעי התחבורה השונים

אין ספק, ישנם לא מעט מחקרים שמתבצעים במהלך השנים, וכולם בסופו של דבר מביאים בפנינו את אותן מסקנות – עלינו לשמור על האוזון ולהקפיד על הנושא האקולוגי. אם לוקחים כדוגמה ערים גדולות כמו תל אביב, הרי שהמון תושבים בערים אלו כבר השכילו מזמן להבין כי ישנם אמצעי תחבורה אקולוגיים שעדיפים לשימוש בכמה וכמה מונים על פני אמצעי תחבורה מוטוריים כמו מכוניות.

לא מעט אנשים אשר גרים בתל אביב, כבר מזמן הבינו שבבוקר אין שום סיבה להוציא את הרכב מהחניה. ואם נלך יותר רחוק מזה, בכלל נגיד שלא מעט תושבים תל אביביים בכלל לא רוכשים רכב. מדוע? ובכן, עזבו את זה שמדובר בזיהום אוויר, זה פשוט סבל.

אנרגיה ירוקה- לטובת תחבורה כלי תחבורה ידידותיים לסביבה

אמצעי תחבורה עירוניים שמניידים אתכם בבטחה ליעדכם

לעמוד בפקקים בבוקר, להתעצבן על מישהו ש"חתך" אותך, כל אלו הם דברים שעדיף להימנע מהם אם אפשר. בשל כך, אתם מוזמנים להכיר את ה-הוברבורד. הוברבורד הוא סקייטבורד חשמלי שלמעשה ניתן לנוע אתו בעזרת תנועת האגן.

מדובר בהמצאה לא פחות מגאונית, והוא גם די בטוח לנסיעה מאחר שהוא אינו מגיע למהירויות גבוהות. מעבר לאמצעי תחבורה כמו הובר בורד חשמלי, המון תושבים בתל אביב משתמשים בקורקינטים מסוגים כאלו ואחרים, לפעמים גם קורקינטים מאוד מהירים.

כדאי לרכוש קורקינט מאוד מהיר?

הקורקינט החשמלי הוא בהחלט אמצעי תחבורה נוח ויעיל, אך גם יש בו סיכונים בטיחותיים ויש לקחת אותם בחשבון. בשורה התחתונה, תמיד יהיה חשוב לעשות מה שניתן בעבור הנושאים האקולוגיים, אבל אין ספק שגם אפשר לשמור על הבטיחות והזהירות.

בסופו של יום, אמצעי התחבורה האלו מצריכים מינימום תחזוקה ואחזקה, ככה שאתם גם יכולים לחסוך בכמויות כספים לא מבוטלות. שכחו מהביטוח, דלק, הוצאות חניון. אז תקנו לכם איזה הובר בורד או קורקינט, סעו בבטחה והאוזון גם יודה לכם. והכי חשוב, תהנו מהדרך בבטחה ועם רוח בפניכם. בהצלחה!

נגישות