איך תשדרגו את הרכב שלכם מבלי לקרוע את הכיס?

עבור רבים הרכב הוא הבית השני, החבר הכי טוב ואף מושא אהבה. אם כן כיצד ניתן לשדרג את הרכב באופן שיגרום לכם להרגיש יותר טוב, אך מצד שני באופן שלא יזעזע את חשבון הבנק? ובכן לצד אינספור אופציות יקרות, גם לא חסרות אופציות זולות, וכל עוד עורכים השוואה מקדימה, מגלים שלא רק מהנה לשדרג את הרכב, אלא גם פשוט ביותר.

רכישה חכמה

אחד הפרמטרים שמשפיעים על המחיר הנו המיקום ממנו רוכשים. מכאן שבמקום לרכוש מחנות שמשלמת שכירות, רבים למדו את הטריק – לרכוש דרך אתר עלי אקספרס בעברית. מכאן שהחיפוש מהיר, ההיצע רב, ההתמצאות נוחה ואף אין צורך להשקיע בכך זמן ממושך, או להיות כפופים לשעות הפתיחה של החנות. מבקשים להתחיל לעבור על האופציות השונות? הכנו לכם רשימה – לא יקרה וכן משמעותית.

רשימה שגם אתם תרצו להכיר

 

  • מדבקת מראה – מדבקת מראה למראת הצד מסייעת לראות את הדרך כראוי, גם כאשר גשם יורד. המדבקה עושה שימוש בציפוי מתקדם שכולל את טכנולוגיית הננו, נדבקת בקלות, מחזיקה מעמד לאורך זמן, מגיעה במגוון צורות (עיגול ואליפסה) וחשוב מכל מגבירה את בטיחות הנסיעה.

 

  • ערכת תיקון מכות לרכב – לא רק שמרגישים מגוחכים כאשר דופקים את פח הרכב, אלא גם יש לכך משמעויות כלכליות, כמובן אם מבקשים להגיע למוסך עבור תיקון. מהי החלופה? לרכוש ערכת תיקון מכות פח ייעודית לרכב. הערכה זולה, פשוטה לשימוש וחשוב מכל – עובדת.

 

  • מדבקה לרכב – אין באמת סיבה שהרכב שלנו יראה כמו רכב של אדם אחר, ועל כן אם ניתן באמצעות מדבקה פשוטה להעניק לרכב אישיות, הרי שמומלץ לעשות זאת. זה הרכב שלכם – תיהנו ממנו! מכאן שטוב לדעת שיש שלל מדבקות עבור חיצוניות הרכב ואף שלל מדבקות ייעודיות עבור ידית הרכב.

 

  • מפזר שמן אתרי חשמלי – אין יותר כיף מאשר להיכנס לרכב ממוזג ושמריח טוב, ועל כן מומלץ להכיר מפזר שמן אתרי חשמלי שמתחבר באמצעות USB. המכשיר מפזר שמן אתרי בריח האהוב עליכם ומסייע להירגע. מוצר פשוט שבקלות משדרג כל רכב.

 

  • מולטימדיה לרכב – פה כבר מדובר באופציה מעט יותר יקרה, אך עדיין יחסית זניחה. באמצעות מולטימדיה לרכב ניתן לוודא שהנסיעה הארוכה תתבצע באופן אידאלי – הן עבורכם והן עבור הילדים. מערכת זו מאפשרת ליהנות ממגוון פונקציות בו זמנית. בין היתר מתאפשר לתפעל דיבורית, ליהנות מסאונד איכותי, ליהנות ממסך גדול, להתחבר למצלמת רוורס, לראות סרטים וכדומה.

 

  • ארגונית לכיסא הרכב – כל מי שיש לו ילדים מכיר כיצד הנסיעה עמם הופכת את הרכב לחדר משחקים, כך שמהר מאוד הרצפה מלאה בחלקי לגו, טישו נמצא בכל מקום, העוגיות שהכנתם לנסיעה הופכות לשברי עוגיות, בקבוק המים נשפך וכדומה. אי לכך רכישת ארגונית לרכב אשר יושבת מאחורי כיסא הנהג, מאפשרת לשמור כל דבר באופן מסודר – הופכת את סך הנסיעה להרבה יותר נעימה.

 

  • כיסוי למושב – רוב האנשים רוכשים רכב יד שנייה, אך מתבאסים ממצב המושבים, שבין היתר מכילים כתמים שממש לא מתחשק לנסות לנחש כיצד הם נוצרו. אי לכך טוב להכיר שאפשר לרכוש כיסוי למושב. כך גם ניתן לדעת שהמושב נקי וגם לשדרג את המראה הקיים.

בהתאם לצרכים ורצונות

לבסוף נציין שלא חסרים אמצעים פשוטים אשר עשויים לשפר את סך החוויה מהנסיעה ברכב, אם מבחינת בטיחות ואם מבחינת נראות וסדר. מכאן שיש לבחון מה קיים ואט אט לשדרג – בהתאם לצרכים ורצונות.

נגישות