הרכבים המומלצים לשנת 2019

בין אם אתם מחפשים אחר רכב חדש לרכישה ובין אם אתם חובבי רכב שעוקבים בשקיקה אחר החידושים בתחום, רגע לפני שהשנה מתחלפת טוב להכיר את הדגמים החדשים שעומדים למלא את כבישי הארץ, כך שאם אתם כבר עתה סקרניים, הרשו לנו לעשות לכם ספתח – להציג את הדגמים שעוד כמה חודשים גם רבים אחרים יכירו, ולא רק כי הם חדשים, אלא כי הם יודעים לתת תמורה בעד ההבטחה. הכירו את הדגמים המבטיחים:

אסטון מרטין ונטאג'

נתחיל בהילוך גבוה ונציין את אסטון מרטין ונטאג' – דור שני לממלכת מכוניות הספורט הבריטיות. מדובר ברכב מרשים ביותר ושגם יודע להציע הרבה ומעבר ללוק הלוחמני. מבחינת נתונים, ניתן למצוא מנוע V8 בנפח4 ל', הספק של 503 כ"ס, שני מגדשים, תיבה אוטומטית מסוג פלנטרית ולא פחות מ8 הילוכים, לצד דיפרנציאל מסייע בהחלקה. צפוי להגיע באוקטובר 2018 וצפוי להיות סופר מרגש.

בנטלי מולזאן

התחלנו גבוה ועל כן נעלה את הרף, ולו על מנת לשטוף את העיניים. דגם זה עתיד להגיע רק בנובמבר וכמובן שהוא אינו מתאים לכל אחד, אך עצם הידיעה שהוא עתיד לנחות בארץ מספיקה על מנת לסמן וי בקטגוריית רכבי שנת 2019. הדגם מגיע עם מנוע  V8( נפח 6.78 ו537 כ"ס) וכמובן שגם יש הנעה אחורית, וזאת כי עם המחיר שהוא דורש, הוא יכול להציע הכול, כולל שף פרטי. מה המחיר אתם תוהים? כ2.5 מיליון ש"ח!

מאזדה 6

נרד לעם ונציין רכבים יותר עממים, אך עדיין מרגשים, כגון מאזדה 6. מדובר במתיחת פנים נוספת לדגם הקודם, לצד תוספות מכניות חשובות ואיכותיות. מדובר במשפחתית גדולה בעלת מנוע של 2.5 ל' ושמציעה מקום ישיבה מרווח מאחור לצד תא מטען נוח לטעינה ופריקה. בנוסף, דגם זה מציע גרסה יותר קלה במשקל, רמה יותר גבוהה של הקשחת המרכב, מערכות מתלים חדשת ואף מערכת ניתוק עבור אספקת הדלק (עבור שתי הבוכנות במצב שיוט).

הרכבים המומלצים לשנת 2019

מיצובישי אאוטלנדר היברידי

מי שאהב את דגמי מיצובישי אאוטלנדר עד כה, ישמח להכיר דגם זה, שבין היתר מציע מערכת הנעה חדשה – מנוע בעירה פנימי שמציע 2.4 ל' לצד 133 כ"ס. אלו עוד חידושים מחכים ברכב הפנאי הקומפקטי? ובכן מדובר בגרסה היברידית ואילו הגנרטור מציע הרבה יותר, הן מבחינת כושר ייצוב והן מבחינת העברת זרם, כאשר אם בכך לא די, הרי שגם המנוע החשמלי חזק מבעבר.

פולקסווגן טוארג

כל מי שמכיר את דגמי הרכב, ישמח להכיר את הדור השלישי, בו המשקל נמוך מבעבר, הממדים צמחו ואילו המפרט הטכני למד להציע הרבה יותר. באלו שכלולים מדובר? ובכן בין היתר מדובר במוטות מייצבים אקטיביים, בהתנהגות כביש משופרת, בהיגוי אחורי מרשים, במערכת ראיית לילה, במסכי תצוגה גדולים ואך בקפיצי אוויר. בנוסף, מדובר במנוע 3.0 ל' ואף יש גרסה היברידית, אך עדיין לא ידוע מתי תגיע ארצה.

הרכבים המומלצים לשנת 2019

אופל קומבו

המסחרית הקומפקטית שכבר שנים רבות לא נראתה בכבישי הארץ חוזרת ובגדול. ניתן יהיה לבחור בין מקום ל5 לבין מקום ל7 אנשים, ליהנות ממערכת בטיחות ברמה מאוד גבוהה, מאבזור פנימי איכותי (למשל חלונות פנורמיים ומגשים נפתחים עבור היושבים מאחור), משילוב של מערכת בקרת יציבות ועוד, כך מי שחובב דגמי ברלינגו, יימצא כאן תחרות ראויה שללא ספק שווה בדיקה.

מחכים להצמיד את הדוושה?

נפתח לכם התיאבון? ללא ספק הכבישים בשנת 2019 עמוסים בהפתעות, דגמים משוכללים, עיצובים מרשימים והבטחות ממונעות שמחכות לחוות דעת ישראלית. ניסע ונראה!

קראו גם את הכתבה שלנו בנושא: האם כדאי לרכוש רכב מליסינג או פרטי?

נגישות